Fundusze europejskie

 

Quixi Media Sp. z o.o. realizuje projekt, którego celem jest wprowadzenie na rynek innowacyjnej usługi w postaci innowacyjnej platformy Eurailways, dedykowanej dla branży kolejowej. Jej zadaniem jest połączenie środowiska nauki, biznesu, mediów i instytucji publicznych. W platformie wdrożone zostaną rozwiązania niespotykane dotychczas na podobnych stronach internetowych.
W ramach realizacji projektu zakupiony zostanie specjalistyczny sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie pozwalające na obsługę platformy. Zaplanowano również przeprowadzenie zadań w zakresie zarządzania projektem i promocją projektu.
Cel projektu: Celem projektu jest wdrożenie na rynek innowacyjnej usługi w postaci informacyjnej platformy internetowej Eurailways, składającej się z następujących elementów: generator newsów, moduł przechowywania i udostępniania branżowych informacji dla mediów, moduł wymiany informacji B+R.
Planowane efekty projektu to przede wszystkim wprowadzenie na rynek polski, europejski oraz światowy nowatorskiej, innowacyjnej platformy Eurailways oraz utworzenie nowych miejsc pracy.
Wartość projektu: 256 540,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 178 568,00 PLN