Praca

Nasze wydawnictwo nieustannie się rozwija, dlatego poszukujemy do działu handlowego kandydata na stanowisko

Specjalisty ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: redakcja przy ul. Matejki 1A w Bydgoszczy

Kogo szukamy?

Dynamicznej, ambitnej i pracowitej osoby, która będzie oferować obecnym i potencjalnym klientom biznesowym i instytucjonalnym:

  • wyjątkowe usługi wydawnicze oraz
  • kampanie reklamowe na łamach naszych publikacji branżowych.

Z doświadczenia wiemy, że na proponowanym stanowisku najlepiej sprawdzają się mężczyźni pomiędzy 30. a 60. rokiem życia, posiadający bogate doświadczenie handlowe B2B lub piastujący dotąd stanowiska kierownicze. Ze względu na konieczność spotykania się z klientami w terenie, niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kat. B. Mile widziane jest także upodobanie do marynarek i krawatów.

Kluczowe obowiązki

  • analiza rynku i najważniejszych przedsiębiorstw danej branży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie rozmów i prezentacji sprzedażowych
  • negocjacje i zawieranie umów.

Dlaczego warto?

Fascynująca praca

Oferujemy naprawdę ciekawą pracę, obfitującą w liczne kontakty z: wyjątkowymi ludźmi, wybitnymi naukowcami, branżowymi ekspertami, specjalistami ds. marketingu, menedżerami największych przedsiębiorstw w Polsce. U nas nie ma miejsca na nudę! Pracownicy działu handlowego współdecydują o tematyce publikacji, jej merytorycznej zawartości, doborze materiału ilustracyjnego, dzięki czemu realnie wpływają na ostateczny kształt albumu. Mają możliwość praktycznego testowania swoich strategii marketingowych i wdrażania autorskich konceptów biznesowych.

Stabilne zatrudnienie

Oferujemy dwie możliwości związania się z naszym wydawnictwem:

  • na podstawie umowy o pracę
  • przez zawarcie porozumienia o współpracy (w przypadku osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą).

Wynagrodzenie

Bez względu na formę zawartej umowy (umowa o pracę, porozumienie pomiędzy firmami), oferujemy wynagrodzenie składające się z kilku elementów:

  • comiesięczna pensja podstawowa, dająca poczucie bezpieczeństwa
  • prowizja, uzależniona od efektów pracy, pozwalająca spełniać marzenia
  • miesięczne premie wynikowe, przynoszące dodatkową gotówkę
  • niepieniężne okresowe nagrody wynikowe, np. wycieczka, zegarek itp.
  • podstawowy pakiet medyczny - w razie problemów ze zdrowiem szybki dostęp do lekarza
  • bonusy funduszu socjalnego: karnety na siłownię czy basen, bilety do kina, pożyczki w sytuacjach awaryjnych, dopłaty do wakacyjnych wypraw (wczasy pod gruszą) itp.

Elastyczny czas pracy

Pracownicy naszej firmy elastycznie kształtują swój czas pracy. Redaktorzy merytoryczni i korektorzy z reguły pracują ok. 7 godzin dziennie. Bywa, że kiedy zbliża się termin wydania publikacji ów czas się wydłuża i czasami zostają w pracy do wieczora.

Handlowcy zazwyczaj pracują dłużej. Jednak, dopóki są skuteczni, nikt nie narzuca im konkretnego wymiaru czasu pracy, ani nie oczekuje sztywnego trzymanie się „od - do”. Nie muszą także uzyskiwać specjalnego pozwolenia na późniejsze przyjście do pracy, bądź wyjście przed upływem 8 godzin.

Standardowo firma rozpoczyna działania o godz. 8:00, a kończy o 16:00, choć pomieszczenia biurowe są do dyspozycji pracowników od 7:00 do 18:00.

Samochód służbowy

Praca handlowców obfituje w spotkania z klientami w terenie. Podczas podróży pracownik może korzystać z auta prywatnego - wówczas rozliczenie odbywa się na podstawie ustawowej kilometrówki - lub posługiwać się samochodem służbowym. Wydawnictwo dysponuje wygodnymi, klimatyzowanymi autami osobowymi (focus, ceed, i30), które nie są oklejone reklamami. Pojazd służbowy może być wykorzystywany także do celów prywatnych.

Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem. Chętnie Cię poznamy!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie życiorysu – z opisem drogi zawodowej - oraz aktualnego zdjęcia. Odpowiemy na każdą aplikację.

praca@quixi.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Quixi Media Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Quixi Media Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Matejki 1A. Dane zbierane są w celach rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r., Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.